O firmie

Jesteś tutaj

Dlaczego warto wybrać nas

Sprawdź co oferujemy - poznaj nas.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą świadczącą usługi w dziedzinie projektowania, sprzedaży i wdrażania zaawansowanych systemów elektroniczno-informatycznych. Młody zespół złożony z informatyków i elektroników najlepszych uczelni technicznych naszego kraju jest źródłem naszych sukcesów.

Co oferujemy?

Doświadczenie, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Powiedz czego oczekujesz, a my to stworzymy – tak działamy. W ramach realizowanych usług oferujemy pełne wsparcie w procesach implementacji proponowanych przez nas rozwiązań, począwszy od momentu zaprojektowania systemu, poprzez dobór najbardziej adekwatnego rozwiązania i wdrożenie tego rozwiązania.

Dla Kogo?

Nasze rozwiązania skierowane są do firm posiadających różnego rodzaju pojazdy. Nie tylko zapewniamy usługi monitoringu i lokalizacji, ale oferujemy również całościową usługę szeroko rozumianego zarządzania. Rozbudowane raporty połączone z integracją CRM pozwalają analizować i w odpowiedni sposób prezentować dane wysyłane z magistrali CAN, tachografów czy dodatkowych czujników.

 

 

Odwiedź nas na facebooku

Odwiedź nasz profil na facebooku. Znajdziesz tam informacje dotyczące aktualnych wydarzeń, nasze realizacje oraz informacje o projektach, nad którymi aktualnie pracujemy. Możesz także zadać nam pytanie lub poprosić o wycenę lub konsultację techniczną. Będziemy również wdzięczni za wszelkie pomysły oraz sugestie, które pozwolą nam na jeszcze lepszą obsługę klientów.

Nie zapomnij także kliknąć "Lubię to".

 

Znajdź nas

TransMobil Systems Sp. z o.o.

 

O nas

TransMobil – producent nowoczesnych systemów GPS, zarządzanie flotą aut, lokalizacja i monitoring GPS pojazdów, systemy kontroli paliwa.