MobileGPS

Jesteś tutaj

Mobile GPS to darmowa aplikacja wspomagająca zarządzanie flotą pojazdów. W łatwy i szybki sposób pozwala pobrać najbardziej istotne dane o aktualnej pozycji aut jak i ich historycznym położeniu. Użytkownik otrzymuje również możliwość generowania najbardziej istotnych raportów w krótkim czasie. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników chcących korzystać ze swojego smartfona lub tabletu stworzyła aplikację pod najpopularniejszą platformę mobilną na świecie jaką jest Android. Użytkownik może zalogować się do aplikacji używając standardowego loginu i hasła, które otrzymał przy rejestracji. Aplikacja składa się z następujących modułów:

 

Tryb bieżący

Aplikacjapozwala analizować położenie pojazdów na bieżąco. Pozycja każdego z pojazdu nałożona jest na cyfrową mapę, którą można dowolnie powiększać oraz zmieniać w zależności od upodobań użytkownika. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące pojazdu takie jak prędkość, kierunek przemieszczana się pojazdu, przebieg oraz adres ostatniej pozycji opisane są na belce powyżej mapy. Użytkownik może w dowolnym momencie ustawić również częstotliwość odświeżania danych lub w dowolnej chwili za pomocą jednego przycisku odświeżyć pozycję floty pojazdów.

 

Trasa

Aplikacja umożliwia analizę przejechanej drogi jaką pokonał pojazd w wybranym okresie czasu. W zależności od wyboru odpowiedniej daty w dedykowanym kalendarzu na mapie prezentowana jest trasa wybranego uprzednio pojazdu. Każda trasa składa się z punktów, do których dopisana jest pozycja oraz dane dotyczące prędkości i przebiegu. Zaznaczane są również miejsca rozpoczęcia jak i zakończenia drogi oraz postoje. Takie rozwiązanie pozwala wizualizować całą trasę w prosty sposób po wciśnięciu jednego przycisku. Dodatkowo cała historia włącznie z przypisanymi adresami dla każdego z punktów naniesionych na mapę prezentowana jest w oddzielnym oknie w formie tabeli.

 

Raporty

Aplikacja umozliwia wglad do raportów odnoszących się do przejechanej drogi wybranego pojazdu w wybranym okresie czasu. Wszystkie dane dotyczące uruchomienia i wyłączenia zapłonu zostały zaprezentowane na każdym z odcinków jakie przebył pojazd. Zsumowane odcinki włącznie z danymi dotyczącymi czasu przejazdu, średniej prędkości, dystansem itp. tworzą raport, który może być podzielony również na dni tygodnia w zależności od preferencji użytkownika. Raporty zawierają dane odnoszące się m.in. do przebiegu, czasu jazdy, przebytej drogi, ilości postojów, maksymalnej, średniej prędkości czy liczby wizyt w strefach. Prosty wygląd raportów zapewnia łatwość odczytu poszczególnych informacji. Każdorazowe zwiększenie przedziału czasowego na kalendarzu powoduje wygenerowanie nowego raportu w błyskawiczny sposób, bez konieczności pobierania dużej ilości danych co sprawia, że nowa analiza pojawia się na ekranie smartfona lub tabletu błyskawicznie.

Znajdź nas

TransMobil Systems Sp. z o.o.

 

O nas

TransMobil – producent nowoczesnych systemów GPS, zarządzanie flotą aut, lokalizacja i monitoring GPS pojazdów, systemy kontroli paliwa.